Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол України назвав "представництво ЛНР" в Австрії клоунадою. Ексклюзив

Олександр Щерба прокоментував ТСН.ua створення бойовиками власного представництва у Австрії 

"Ніякого офіційного статусу ці люди не мають і мати не будуть. Позиція Австрії була чітка і зрозуміла – підтримка суверенітету і територіальної цілісності України" - прокоментував посол України Олександр Щерба ТСН.ua анонсоване бойовиками відкриття "представництва ЛНР" в Австрії.

Також посол розповів, що така новина стала несподіванкою не тільки для нього, а і неприємним сюрпризом для Австрії. Олександр Щерба зазначив, що питання псевдопредставницва підійматиме у Міністерстві закордонних справ Австрії.

"З'явилась така собі група ентузіастів, яка раптом активізувалася. Ми знали, що вони є, бо вони періодично на громадських закладах розкладали лоток під назвою, наприклад, "на підтримку ЛНР". Думаю, що зараз цей лоток буде просто перейменований в "Представництво ЛНР". Це було питанням часу, поки хтось із численних не дуже добре працевлаштованих австрійців, які підтримують "ЛНР", не почне роздавати візитівки, що він їхній представник", - зазначив посол.

Українцям же Олександр Щерба порадив "не переоцінювати цю клоунаду", і додав, що "насправді світ не визнавав, не визнає і ніколи не буде визнавати цю комедію".

Нагадаємо, сьогодні, 8 вересня, бойовики повідомили про відкриття так званого "представництва ЛНР" для "гуманітарної допомоги" та "інформаційно-просвітницької діяльності". Головою організації мав стати австрійський громадянин Альфред Альмедер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції