Посол України попросив мера Ніцци пояснити зустріч з "мером" Ялти

Відповідну ноту посол надіслав до МЗС Франції.

Посол України у Франції Олег Шамшур надіслав меру Ніцци листа з вимогою пояснень щодо візиту ялтинської делегації до Ніцци. Про це Олег Шамшур написав у своєму Твітері.

Він зазначив, що відповідну ноту надіслано і МЗС Франції. "Обурений зустріччю мера Ніцци з "мером" Ялти. Надіслав Крістіану Естрозі листа, ноту - МЗС Франції" - написав посол.

Він нагадав, що анексія Криму Росією засуджується міжнародною спільнотою і через це на Крим накладені санкції. Він наголосив, що анексія Криму призвела до масових репресій і систематичних порушень прав людини.

"Це змушує мене дійти висновку що ви свідомо робите те, що суперечить позиції Франції і міжнародного співтовариства. Це можна було б пояснити політичною наївністю, але ви досвідчений політик, мер великого міста і голова одного з головних регіонів Франції", - написав Шамшур.

"Ще більш вражаючим є той факт, що зустріч проходила у присутності представника країни, що окупувала Крим" - додав посол. При цьому в листі висловлюється вимога до мера "публічно роз'яснити свою позицію".

Як повідомлялося, делегація Ялти перебувала в Ніцці з 26 лютого по 1 березня. Зустріч проходила за участю посла РФ у Франції Олександра Орлова. При цьому на сайті "мера", який раніше вже висловлювався на підтримку дій РФ, наголошується, що Ялта входить до складу РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: