Посол України в США привідкрив завісу над темою зустрічі Порошенка та Трампа у Нью-Йорку

Президенти говоритимуть про співробітництво у сферах глобальної та регіональної безпеки, оборони, економіки та енергетики.

Наступного тижня під час зустрічі президентів України і США Петра Порошенка і Дональда Трампа обговорюватимуться результати домовленостей попередніх переговорів, а також плани щодо співпраці.

Про це написав посол України в США Валерій Чалий на своїй сторінці у Facebook.

"Контакти між Україною та США успішно розвиваються. Важлива зустріч на найвищому рівні відбудеться вже 21 вересня у Нью-Йорку. Президенту України Петру Порошенку та президенту США Дональду Трампу важливо обговорити результати домовленостей, досягнутих під час нещодавньої зустрічі у червні у Вашингтоні", - наголосив він.

За словами Чалого, також президенти планують намітити конкретні плани взаємодії з ключових питань у сферах глобальної та регіональної безпеки, оборони, економічного, енергетичного співробітництва.

"Хочу подякувати американській стороні за ефективну спільну роботу з підготовки зустрічі", - додав він.

Нагадаємо, у червні у Вашингтоні у Білому домі відбулася зустріч президента України Петра Порошенка та його американського колеги Дональда Трампа. Політики зустрілися в Овальному кабінеті. Після цього Порошенко вийшов до журналістів. За його словами, вони обговорили ситуацію на Донбасі. Український лідер заявив, що глава США виступав за розширення співпраці України та ЄС.

Залиште свій коментар