Посол України в ЄС поділився очікуваннями щодо початку дії безвізу

Дата публікації
Посол України в ЄС поділився очікуваннями щодо початку дії безвізу

УНІАН

На думку дипломата, поїздки українців до Євросоюзу можуть спроститися вже влітку.

Безвізовий режим для громадян України з боку Європейського Союзу може вступити в силу вже влітку цього року. Так вважає глава представництва нашої держави при ЄС Микола Точицький, повідомляє УНІАН.

"Від сьогоднішнього голосування комітету до вступу в силу, тобто коли громадянин України бере біометричний паспорт і перетинає кордон без візи, ще буде п'ять процедурних кроків. Вони мають визначеність в два-чотири тижні", - пояснив він.

На думку Точицького, процедурні питання не завадять оформленню безвізового режиму для українців, але можуть дещо вплинути на терміни його оформлення. "Ми вийшли на фінішну пряму. Ми не виключаємо, що влітку вже буде вступ в силу і, відповідно, використання цього безвізового режиму", - розповів дипломат.

Як повідомлялося, 9 березня комітет з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ Європейського парламенту підтримав текст законодавчого акту про надання Україні безвізового режиму, який був узгоджений в рамках міжінституційних переговорів. Очікується, що Європарламент голосуватиме за безвіз для України 5 квітня.

Профільний комітет Європарламенту ухвалив безвізовий режим для України

Профільний комітет Європарламенту ухвалив безвізовий режим для України

Наступна публікація