Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол Йованович розповіла, якою США хотіли б бачити Україну

Дипломат вважає, що співпраця вигідна обом країнам.

США хотіли б бачити Україну надійним партнером, а для цього країна має бути демократичною, перспективною і безпечною.

Про це в інтерв'ю програмі "Право на владу" на телеканалі 1+1 розповіла посол США в Україні Марі Йованович.

"Ми справді дуже підтримуємо Україну – бо ми віримо в країни, котрі хочуть керувати своєю долею.  Україна – демократична, перспективна і безпечна тут, в серці Європи – саме така Україна надійний партнер для США.  Країна, яка наш політичний союзник, гарант безпеки, країна, з котрою в нас надійні комерційні зв'язки – це б було корисно нам обом, адже у нас спільні інтереси", - сказала посол.

Йованович також зазначила, що у 2014 році Україна вразила американців.

"Ми бачимо країну, люди котрої сказали: "Ми хочемо вибирати наше майбутнє.  Ми – частина Європи. Ми хочемо бути частиною Європи, адже ми віримо в європейські цінності і ми втілюємо їх у життя. Ми хочемо уряд і лідерів, котрі поведуть нас європейським шляхом, навіть якщо це буде складно".  І ви знаєте, американський народ зрозумів це.  Я вважаю, що ми бачили це і у допомозі США для України в різних сферах, не лише у безпеці", - сказала посол.   

Нагадаємо, посол США в Україні Марі Йованович під час економічного форуму "Підтримка економічного розвитку України: Співпраця між урядом України та діаспорою" заявила, що Україна повинна розвивати конкурентоспроможність на внутрішньому і зовнішньому ринках.

ВідеоЗ наближенням виборів Україні час тиснути з реформами – Йованович

Посол США в Україні Марі Йованович розповіла в інтерв'ю програмі "Право на владу", на чому має зосередитись українська влада на нинішньому етапі розвитку, а також чи можливий візит Трампа до України.

З наближенням виборів Україні час тиснути з реформами – Йованович

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції