Посольство США опублікувало пам'ятку безпеки для своїх громадян, які перебуватимуть у Києві 24 серпня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У диппредставництві не виключають "можливі зіткнення з силами безпеки".

Посольство США в Україні на своєму сайті та в соцмережах опублікувало пам'ятку безпеки для американців, які перебуватимуть у День Незалежності, 24 серпня, в центрі Києва. Там відбудуться велелюдні святкові заходи. У дипломатичному представництві не виключають, що можливі й провокації.

"Святкування в Києві почнеться з параду, який починається на Майдані Незалежності о 9:00 ранку і закінчується приблизно о 24:00. Слід очікувати посиленої присутності поліції в цьому районі на додаток до обшуку сумок і закриття доріг. Приблизно об 11:30 ранку альтернативний марш почнеться від університету Шевченка і вирушить до Майдану. Організатори заявили, що марш буде мирним, але можливі зіткнення з силами безпеки. Очікується велика кількість учасників, і буде додаткове перекриття вулиць", - зазначили в посольстві.

У диппредставництві радять американцям стежити за тим, що відбувається навколо, мати при собі документи для ідентифікації особи, зокрема паспорт громадянина США, уникати натовпів та демонстрацій, бути подалі від зібрань та акцій протестів, стежити за повідомленнями в місцевих медіа й поводитися стримано.

Нагадаємо, у День Незалежності зачинять низку станцій київського метро. Станція "Майдан Незалежності" буде відчинена лише для пересадки.

Відео Центр Києва закрили для машин через генеральну репетицію Ходу Гідності

Сьогодні рух обмежили до 23-ї години на вулицях Хрещатик, Богдана Хмельницького, Трьохсвятительська та Михайлівська. У середмісті триває генеральна репетиція Ходу Гідності.  

Центр Києва закрили для машин через генеральну репетицію Ходу Гідності

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції