Посольство України попросило турецьку владу пильніше охороняти українських туристів

В МЗС дали поради українцям, які перебувають у Туреччині.

Посольство України просить МЗС Туреччини та інші компетентні органи країни посилити охорону місць організованого відпочинку українських туристів.

Про це йдеться у повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України.

Окрім того, в українському МЗС рекомендують громадянам України утриматися від поїздок до Анкари і Стамбулу, доки ситуація у Туреччині не стабілізується остаточно.

Тим українцям, які вже перебувають в цій країні, рекомендують виявляти підвищену обережність та не залишати без нагальної потреби місця організованого відпочинку, які перебувають під охороною.

"У разі різкого загострення обстановки необхідно неухильно виконувати вказівки посадових осіб, відповідальних за безпеку у місці проживання, правоохоронців та представників організацій, що здійснюють реагування на надзвичайну ситуацію", – повідомили у МЗС.

Українцям також рекомендують зберігати поруч документи, кошти і речі, що знадобляться у випадку термінового залишення місця проживання.

ВідеоЕксперт Яременко радить українцям не летіти до Стамбулу та Анкари

Нагадаємо, група військових вчинила в ніч проти 16 липня спробу збройного перевороту в Туреччині. Бунтівники захопили кілька вертольотів і танків, перекрили мости через Босфор у Стамбулі і стали обстрілювати з повітря урядові будівлі в Анкарі, а також перешкодили роботі каналів TRT і CNN Turk. Через кілька годин після оголошення про переворот силам, лояльним Ердогану, вдалося змусити бунтівних військових здатися. 

Станом на 16:20 за київським часом були затримані 2639 військовослужбовців, які брали участь у спробі державного перевороту. Водночас під час заколоту загинули 265 людей, з них 104 - заколотники. Поранення отримали близько 1440 людей.

Водночас прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що заколотники будуть притягнуті до відповідальності згідно з законами країни. Водночас він не виключив, що в конституцію країни у зв'язку зі спробою перевороту можуть бути внесені зміни, які повертають смертну кару.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: