Посольство Японії похвалило "резонансну" сукню дружини Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У посольстві кажуть, що вбрання Зеленських гармоніювало з атмосферою заходу.

Японське посольство висловило своє захоплення щодо стильного образу президентського подружжя, Володимира та Олени Зеленських, в якому вони взяли участь у церемонії інтронізації імператора Нарухіто. Зокрема, у Японії високо оцінили довгу блідо-жовту сукню, в яку була вбрана перша леді, доповнивши її рукавичками з прозорої тканини, й фрак Володимира Зеленського.

Про це йдеться в повідомленні посольства Японії в Україні.

Як зазначили у посольстві, вбрання Зеленських добре гармоніювало з благородною атмосферою і справило на японське суспільство дуже позитивне враження про подружжя та Україну як країну. Крім того, у посольстві подякували президенту й першій леді за участь у церемонії інтронізації імператора та наголосили, що це є важливим етапом у відносинах обох країн.

"Перший двосторонній саміт з прем’єр-міністром Абе був вчасним та успішним. Ми стежимо за результатами цього візиту та надалі працюватимемо для подальшого поглиблення наших двосторонніх відносин. Ще раз дозвольте подякувати пану президенту та першій леді", - мовиться у повідомленні.

Зеленські в Японії
Facebook/Володимир Зеленський
Володимир та Олена Зеленські під час церемонії інтронізації імператора Нарухіто

Як відомо, Олену Зеленську розкритикували у мережі за те, що під час урочистої церемонії інтронізації імператора Нарухіто вона була вбрана в сукню лимонного кольору, який нібито заборонений у Японії. Втім, цей відтінок жодних правил не порушує, він є дозволеним під час подібних урочистостей, і критика виявилася безпідставною.

Відео Чи справді Олена Зеленська порушила дипломатичний етикет на інтронізації імператора в Японії

Володимир Зеленський разом із дружиною Оленою відвідали інтронізацію японського імператора Нарухіто. На урочисту церемонію з'їхались понад 2 тисячі гостей зі 180 країн світу. Ошатний чорно-білий костюм Президента України та жовта сукня першої леді. Однак вбрання Олени Зеленської обурило українців. Чи дійсно вона порушила протокол - розбирався Сніданок. 

Чи справді Олена Зеленська порушила дипломатичний етикет на інтронізації імператора в Японії

Нагадаємо, інтронізація нового імператора Японії відбулася 22 жовтня, на неї прибули представники близько 200 країн світу, серед яких і президент України Володимир Зеленський.

Під час візиту до Японії він зустрівся з федеральним президентом Німеччини з Франк-Вальтером Штайнмаєром. 

Відео Монарші традиції і стародавні символи: як відбулась церемонія інтронізації імператора у Японії

Із "живим богом" у Японію їздив цього тижня спілкуватися президент України разом із дружиною. І не тільки він, а й королі і королеви, шейхи, кронпринци та інша світова еліта. Вони відвідали церемонію інтронізації імператора Нарухіто, якого японці вважають тепер живим богом. Півгодинну церемонію проводили за традицією, якій уже понад два тисячоліття.    

Монарші традиції і стародавні символи: як відбулась церемонія інтронізації імператора у Японії

Залиште свій коментар

Вибір редакції