Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поставимо крапку: Порошенко прокоментував здавання аналізів на наркотики

Порошенко не хоче надалі обговорювати результати аналізів кандидатів у президенти.

Кандидат у президенти України Петро Порошенко та чинний голова держави заявив, що питання здавання аналізів на наркотики закрито. Про це він заявив під час виступу на стадіоні.

Порошенко розповів, що він був здивований через пропозицію Володимира Зеленського про здавання аналізів на вміст алкоголю та наркотиків.

“Я здав аналізи на “Олімпійському”, а потім почалися якісь детективні історії. Тому здам, тому не здам, з датами там щось. Мені це не цікаво. Я кажу наступне: чи залишились у нас питання по здачі тестів? Залишилися, але поставимо крапку і припинемо цю дискусію”, - заявив Порошенко.

Зазначимо, журналістка запитала, чи причетний штаб президента до виготовлення ролику в якому Зеленського збиває фура. В кінці своєї відповіді Порошенко сказав: “Я не хочу мірятися роликами. Я категоричний противник віртуальної кампанії. І для того, щоб народна творчість того чи іншого кандидата чи незалежних креативних агенцій поубавила свій пил, є єдиний інструмент - дебати”.

Однак конкретно на питання щодо ролику з фурою президент не відповів.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

ВідеоСпроба №2: Порошенко здав аналізи антидопінговій агенції VADA

Кандидатів у президенти України напередодні весь день чекали на стадіоні "Олімпійський". Фахівці антидопінгової агенції VADA готувалися перевірити, чи немає в їхніх організмах наркотиків. Залучити незалежного арбітра, відомого у світі спорту, запропонував боксер Володимир Кличко. І хоч ідея аналізів належить саме Володимиру Зеленському, цього разу на стадіон приїхав лише чинний президент.    

Спроба №2: Порошенко здав аналізи антидопінговій агенції VADA

Залиште свій коментар

Вибір редакції