Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поставив на місце: представник США в ОБСЄ назвав росіянам чотири причини конфлікту на сході України

США влучно і прямо відповіли Росії в ОБСЄ.

До конфлікту на сході України призвело порушення українського суверенітету з боку Росії.

Про це заявив тимчасовий повірений у справах США при ОБСЄ Гаррі Каміан у відповідь на виступ російської делегації під час засідання ОБСЄ 8 березня, передає Голос Америки.

Коментуючи виступ росіян, Каміан назвав "чотири прості пункти".

"Всупереч поглядам, висловленим російським делегатом сьогодні, до конфлікту на сході України призвело порушення Росією територіальної цілісності України", - сказав він.

"Що призвело до теперішньої кризи, яку ми маємо в Україні, так це порушення Росією українського суверенітету", - додав Каміан. "Що призвело до конфлікту в Україні, так це порушення Росією незалежності України".

"Що призвело до поточного конфлікту в Україні, підтримує теперішній конфлікт там і продовжує становити найбільшу загрозу регіональній стабільності та безпеці – це повторення і продовження порушень ряду найважливіших принципів та зобов’язань, які ми маємо в ОБСЄ", - резюмував представник США.

Раніше спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер вважає безперспективним план Росії щодо зміни влади в Україні на лояльнішу. На думку американця, розраховувати на це всерйоз не варто. 

"Якщо Москва сподівається створити в Києві більш дружній Росії уряд, план не працює", - наголосив Волкер і додав, що вважає саме РФ відповідальною за збереження напруги в подіях на Донбасі. "Пропозиція з підтримання миру може спрацювати і забезпечувати безпеку всіх жителів східної України, але Росія повинна вибирати мир. Україна продемонструвала політичну волю для реалізації Мінська. Проблема в тому, що з іншого боку не було дій", - констатував американець. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції