Потенційний новий голова Львівської облдержадміністрації подав електронну декларацію

Козицького розглядали на цю посаду й раніше, але тоді обрали не його.

Новим головою Львівської облдержадміністрації може стати 38-річний Максим Козицький. У п'ятницю, 27 грудня, о 15:52 на сайті НАЗК з'явилася його електронна декларація про доходи, в якій вказано, що він претендує на цю посаду.

Козицький на цю посаду претендував ще в червні. Про це тоді повідомив президент України Володимир Зеленський. Проте головою Львівської ОДА глава держави тоді призначив Маркіяна Мальського. Тепер же Зеленський його звільнив - мовляв, не впорався з обов'язками.

Максим Козицький - керівник компанії у сфері відновлювальної енергетики "Еко-Оптіма" (займається встановленням вітрових та сонячних електростанцій) та співвласником ще 13 компаній з відновлювальної енергетики. Лауреат премії "Людина року" в номінації "Підприємець року". Його батько - відомий львівський бізнесмен, зокрема, займається видобутком нафти й газу, йому належить перший у Львові муніципальний велопрокат NextBike.

У декларації Максим Козицький вказав, що він є власником двох квартир на 81 та 175 квадратних метрів. Їздить на авто "Фольксваген Туарег", а на дружині Оксані зареєстрована "Мазда СХ-5".

Зарплата Козицького на основному місці роботи та за сумісництвом склала за 2018 рік 1,3 млн грн, тобто в середньому по 109 тис. грн щомісяця.

На рахунках у банках він має 48 тис. євро, 83,5 тис. доларів та 350 тис. грн.

Відео Дмитро Дубілет про реальні мотиви скорочення чиновників у райадміністраціях

Оптимізація державного апарату триває. Після скорочення бюрократії за допомогою зменшення паперової історії Кабмін перейшов до скорочення кількості чиновників. Українці здебільшого подібні ініціативи підтримують, мовляв, вони там сидять, нічого не роблять. Про реальні мотиви скорочення розповів міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

Дмитро Дубілет про реальні мотиви скорочення чиновників у райадміністраціях

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів