Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потрібні ще 5 тисяч підписів. Українці активно підтримують петицію на сайті Білого дому за звільнення Сенцова

Доступ до петиції ускладнений, зайти і проголосувати можна, лише штучно змінивши IP-адресу.

Петиція за звільнення українського режисера Олега Сенцова із російської в'язниці на сайті Білого дому вже набрала майже 95 тисяч голосів зі 100 тисяч необхідних. Ще вчора ввечері підписів було 75 тисяч.

Але станом на зараз доступ до неї ускладнений, зайти і проголосувати можна, лише штучно змінивши IP-адресу. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Українські телеведучі, режисери, музиканти, спортсмени підписують петицію і викладають відеозвернення в Інтернет із проханням долучитися до акції та активніше апелювати до влади США. Це має спонукати  Вашингтон дужче тиснути на Москву для звільнення 64 українських політв’язнів у Росії.

В українців лишилося менше трьох днів, щоби поставити підпис. Якщо петиція набере понад 100 тисяч голосів, це зобов'яже американську владу відреагувати на заяву. Якщо ж голосів забракне - її просто видалять із сайту Білого дому.

Олег Сенцов, незаконно засуджений Кремлем, сьогодні голодує вже 116-й день.

Відео Петиція за звільнення Сенцова на сайті Білого дому набрала 95 тисяч голосів

Петиція набрала 95 тисяч голосів зі 100 тисяч необхідних. Але станом на зараз доступ до неї ускладнений, зайти і проголосувати можна лише штучно змінивши IP-адресу. Українські телеведучі, режисери, музиканти, спортсмени підписують петицію і викладають відеозвернення в інтернет із проханням долучитися до акції та активніше апелювати до влади США. 

Петиція за звільнення Сенцова на сайті Білого дому набрала 95 тисяч голосів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції