Потрібні взаємні поступки: у МЗС України прокоментували "угоду століття" від Трампа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там зазначають, що врегулювання конфлікту має відбутися на основі співіснування Палестини та Ізраїлю.

Міністерство закордонних справ України прагне розвивати стабільні відносини з Ізраїлем та Палестиною, а врегулювання конфлікту між ними має відбутися за принципом співіснування двох держав.

Так в МЗС відреагували на "угоду століття" від президента США Дональда Трампа, йдеться у відповіді на запит ТСН.ua.

"Ми уважно вивчаємо і проводимо консультації з партнерами, передусім США, Ізраїлем та Палестиною, щодо плану і пропозицій, про які йдеться. Україна послідовно дотримується збалансованої та неупередженої позиції щодо близькосхідного мирного процесу, прагнучи розвивати стабільні й конструктивні відносини як з Ізраїлем, так і з арабськими державами регіону, включаючи Палестину", - пояснили в Міністерстві.

Там також зазначили, що мир між країнами можна відновити лише шляхом взаємних поступок з обох сторін під час перемовин.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп 28 січня презентував свій "мирний план" для врегулювання багаторічного конфлікту між Ізраїлем та палестинцями, які не мають своєї міжнародно визнаної території та держави. Що глава Сполучених Штатів запропонував для врегулювання ізраїльсько-палестинського конфлікту і як на нього відреагували у світі - читайте у нашому матеріалі.

Відео Мирний план із врегулювання конфлікту між Ізраїлем та Палестиною представив Дональд Трамп

Про це американський президент оголосив після перемов із ізраїльським прем'єром Беньяміном Нетаньягу у Білому Домі. Домовленість передбачає: визнання держави Палестина, Єрусалим як неподільну столицю Ізраїлю і дає йому владу над поселеннями на Західному березі річки Йордан. Ці питання вважалися спірними багато десятиліть.  

Мирний план із врегулювання конфлікту між Ізраїлем та Палестиною представив Дональд Трамп

Залиште свій коментар

Вибір редакції