"Потужний і триєдиний трансатлантичний удар". Порошенко прокоментував введення нових санкцій проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент України подякував за захист міжнародного права, суверенітету і непорушності кордонів України.

Президент України Петро Порошенко подякував США, Канаді та ЄС за введення санкцій проти Росії через агресію у Керченській протоці та Азовському морі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Потужний і триєдиний трансатлантичний удар по російських планах окупувати Азовське море і Керченську протоку. Вашингтон та Оттава синхронно з Брюсселем оголосили про запровадження Азовського пакету санкцій", - наголосив він.

Порошенко зазначив, що він вдячний партнерам за підтримку та чітку позицію напередодні п’ятих рокових окупації Кримського півострова.

"Українсько-трансатлантичний фронт як ніколи єдиний і міцний у захисті фундаментальних принципів міжнародного права і, насамперед, суверенітету і непорушності кордонів України. Агресор має усвідомити – ціна за збройну агресію лише зростатиме!" - резюмував президент.

Потужний і триєдиний трансатлантичний удар по російським планам окупувати Азовське море і Керченську протоку. Вашингтон...

Опубликовано Петро Порошенко Пятница, 15 марта 2019 г.

Нагадаємо, раніше Європейський Союз ввів санкції проти восьми росіян через агресивні дії РФ у листопаді 2018 у Керченській протоці.

Згодом Сполучені Штати розширили антиросійський санкційний список, додавши до нього шість фізичних і вісім юридичних осіб. Обмеження спрямовані проти причетних до необґрунтованих нападів Росії на українські військові кораблі в Керченській протоці, анексії Криму та підтримки незаконних виборів сепаратистських урядів на сході України.

Згодом Канада ввела санкції проти РФ через агресію у Керченській протоці. Під обмеження потрапили 114 росіян і 15 російських компаній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції