"Повага одне до одного". Зеленський назвав фактори для створення національної єдності в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Єдність є життєво необхідною для збереження країни і спільного вирішення інших викликів.

Національна єдність на базі історичного минулого, мови та цінностей необхідна для збереження держави та створення сильної України.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час Форуму єдності в Маріуполі.

"Ми можемо з вами ухвалити хоч десять стратегій національної єдності, але без реальних дій ми ніколи жодної з них не досягнемо. Єдність - це головна тема цього форуму, зараз вона життєво необхідна і для збереження країни, і для спільного вирішення інших викликів", - сказав він.

На думку Зеленського, міцним фундаментом для національної єдності є не лише мова та історичне минуле.

"Об'єднувальними факторами для побудови нової сильної України мають стати цінності. Цінності - це найголовніше, вони об'єднають нас заради спільного майбутнього: цінності свободи, цінності демократії, цінності громадянського суспільства і правової держави, цінності гідного життя, добра, толерантності, порядності, поваги до закону, приватної власності і найголовніша цінність, яку ми втрачаємо, - це повага одне до одного", - додав президент.

Нагадаємо, раніше Зеленський назвав етапи успішного завершення війни на Донбасі. Серед них - створення державної стратегії безпечної реінтеграції Донбасу і Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції