Повернення "ПриватБанку" колишнім власникам неможливо - НБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суд визнав незаконним націоналізацію банку два роки тому.

У Національному банку України заперечили можливість повернення "ПриватБанку" до колишніх власників. 

Про це у четвер, 18 квітня, під час брифінгу заявила заступник голови Національного банку Катерина Рожкова. 

"Повернення банку колишнім власникам через скасування націоналізації неможливе. Банк було визнано неплатоспроможним внаслідок надзвичайно масштабних шахрайських схем на суму більше 5,5 млрд доларів. Повернення цих коштів державі та притягнення винних до відповідальності є зобов'язанням банку та однією з умов меморандуму про співпрацю з Міжнародним валютним фондом", - заявила Рожкова. 

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. Рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування.

ВідеоСуд визнав націоналізацію "Приватбанку" незаконною

Таке рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва. Таким чином судді задовольнили позов бізнесмена Ігоря Коломойського. На їхню думку, процедура виведення "Приватбанку" з ринку відбулася з порушеннями. У НБУ з таким рішенням не погоджуються і вже заявили, що готують оскарження.  

Суд визнав націоналізацію "Приватбанку" незаконною

Залиште свій коментар

Вибір редакції