Повернення українців з російського полону: сьогодні у "Право на владу" на 1+1

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гості говоритимуть про звільнення Надії Савченко. 

Сьогодні, 21 квітня, о 22:00 в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" гості та експерти обговорять рішення Парламентської асамблеї Ради Європи з питання повернення додому Надії Савченко, та останніх подій у Криму. Тема випуску "Наші в полоні".

Розпочнеться прямий ефір ток-шоу з включення з засідання Парламентської асамблеї Ради Європи, учасники якої обговорюють повернення Надії Савченко до України.  У студії програми експерти разом з адвокатом Савченко Іллєю Новіковим та Вірою Савченко проаналізують заяви високопосадовців щодо обміну української льотчиці на російських військових Александрова та Єрофєєва.

Крім того, на засіданні будуть підіймати питання заборони Меджлісу в Криму, як світова спільнота відреагувала на дії окупаційної влади на півострові, та чого очікувати найближчим часом?

Також, гості та експерти обговорять результати останнього раунду переговорів у Мінську, де були досягнуті домовленості щодо обміну полоненими, коли його очікувати?

Серед запрошених до студії гостей - Міністр юстиції України Павло Петренко, голова Меджлісу та народний депутат від партії БПП Рефат Чубаров, посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба. На прямому зв'язку зі студією - Юрій Тандит (радник голови СБУ, переговорник Центру сприяння та звільнення полонених і заручників при СБУ (Страсбург ПАРЄ)) та Ірина Геращенко

Про це та інше дізнавайтеся сьогодні о 22:00 в ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1.

Свої запитання телеглядачі можуть ставити на сайті проекту http://pravonavladu.tsn.ua/

Залиште свій коментар

Вибір редакції