Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повернути зрадників додому: Україна готується до екстрадиції затриманих в Білорусі бойовиків

Повернути зрадників додому: Україна готується до екстрадиції затриманих в Білорусі бойовиків

У Мінську переконані - бойовики прибули дестабілізувати ситуацію в країні під час виборів президента.

Україна готує документи на екстрадицію затриманих у Білорусі "вагнерівців". Передусім тих, хто має український паспорт. Понад 3 десятки російських найманців неподалік Мінська білоруські правоохоронці затримали напередодні. Усі вони - представники приватної військової кампанії Вагнера, які ведуть бойові дії у всьому світі, і яких пов'язують особисто з Володимиром Путіним. Серед затриманих у Білорусі є жителі окупованих Донецька та Криму.  

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про таке українські спецслужби могли лише мріяти. Білоруські спецпризначенці крутять руки та кидають лицем до бетону російських найманців. У Мінську переконані - бойовики прибули дестабілізувати ситуацію в країні під час виборів президента.

Далі - більше: Міністерство оборони Білорусі перекидає додаткові війська на кордоні з Росією через затриманих бойовиків. Таке рішення Олександр Лукашенко ухвалив на екстреному засіданні Ради Безпеки. Саме там і звучить назва цієї приватної компанії – Вагнер. 

Відео Повернути зрадників додому: Україна готує документи на екстрадицію найманців "Вагнера"

Україна готує документи на екстрадицію затриманих у Білорусі "вагнерівців". Спершу тих, хто має український паспорт. Напередодні білоруські правоохоронці затримали понад 30 російських найманців неподалік Мінська. Усі вони - представники ПВК "Вагнера", які ведуть бойові дії по всьому світу, і яких пов'язують особисто з Володимиром Путіним. Серед затриманих у Білорусі є жителі окупованих Донецька та Криму.   

Повернути зрадників додому: Україна готує документи на екстрадицію найманців "Вагнера"

Реакція Росії не змусила довго чекати: мовляв, а ви доведіть, що це справді "вагнеровці". 

Частину цих "законослухняних" людей потрібно швидко екстрадувати  в Україну. Так вважає заступник секретаря РНБО України Сергій Кривонос. В першу чергу тих, у яких українське громадянство. Кривонос каже, серед затриманих "вагнеровців" багато бійців, які воювали проти українського війська на Донбасі.

"Для України це достатньо потужний варіант отримати обмінний фонд і за рахунок цих людей, які затримані в Білорусі, потім обміняти на наших полонених, а в нас ще величезна кількість полонених", – сказав Кривонос.

Кривонос не береться робити аналіз – Лукашенко справді намагається віддалитися від Путіна, чи все це затримання -  вистава для білоруських виборців перед голосуванням. Головне – забрати зрадників додому. Але тепер потрібно, щоб швидко  спрацювали дипломати, співробітники Генпрокуратури, Мін'юсту та СБУ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції