Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Повернувся добровільно". Каськів вперше прокоментував свою екстрадицію

Екс-очільник Держкомінвестпроекту пообіцяв відшкодувати всі завдані державі збитки.

Колишній голова Держкомінвестпроекту Владислав Каськів заявив, що добровільно повернувся до України для участі в розслідуванні справи про розкрадання держбюджету, в чому його підозрюють.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Хочу підтвердити повідомлення генерального прокурора Юрія Луценка. Я дійсно добровільно повернувся в Україну", - написав він.

За словами Каськіва, причиною для його повернення є бажання довести правоту у суді.

"Ще 18 вересня я звернувся до Республіки Панама з проханням надати згоду добровільно приїхати в Україну. 27 жовтня Верховний Суд Панами задовільнив моє прохання, зафіксувавши невідкличні міжнародні гарантії України не висувати додаткових звинувачень", - розповів він.

Окрім цього, Каськів зазначив, що для припинення спекуляцій щодо завдання збитків державі вирішив їх відшкодувати, незалежно від кінцевого рішення суду.

"З цих же причин вирішив самостійно оплатити переліт. Сьогодні я повернувся в Україну. Наголошую, що моє повернення відбулося у повній відповідності до передбачених міжнародним законодавством і законами України процедур, враховуючи його добровільний характер", - резюмував екс-посадовець.

У зв’язку з резонансом – повідомляю Хочу підтвердити повідомлення Генерального Прокурора Юрія Луценка. Я дійсно доброві...

Опубликовано Vladyslav Kaskiv 1 ноября 2017 г.

Нагадаємо, Каськіву закидають заволодіння 2012 року у змові з іншими особами коштами держбюджету на суму близько 7,5 млн грн.

ВідеоПід керівництвом Каськіва Держінвестпроект роздерибанив кількасот мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції