"Повна дурня": Рева розкритикував введення пені за борги з комуналки

Дата публікації
Перегляди
3851
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Повна дурня": Рева розкритикував введення пені за борги з комуналки

Фото: УНІАН

Він вважає, що люди будуть невдоволені таким рішенням депутатів.

Міністр соціальної політики Андрій Рева виступив проти закону, який вводить пеню за борги з комунальних послуг.  Про це він заявив в кулуарах уряду.

"Я вважаю, що цього не треба було робити, це повна дурня. Якщо людина не платить, а на неї ще нараховують пеню – який у цьому сенс? Це дурня повна. Якщо б мова йшла про багатих людей, які не платять через свою недисциплінованість або небажання, можливо, це було б правильно. Але говорити про бідних людей і ще нараховувати їм пеню, коли у них немає чим заплатити – я вважаю, що це дурня повна", - заявив він.

За словами міністра, рішення про введення пені продиктовано відповідним законом. 

"Це не рішення уряду, це рішення народних депутатів України. Така пеня дійсно буде нараховуватися з 10 червня цього року, вона невелика, але я розумію, наскільки неприємно людям уявляти собі, що їм будуть нараховувати якусь пеню. Подивимося, як цей механізм буде діяти", - уточнив Рева.

Нагадаємо, від початку травня запрацював закон "Про житлово-комунальні послуги". Постачальник послуг має право припинити надавати свою послугу споживачеві, якщо той має борги і не погасив їх протягом місяця після попередження. Між виконавцем послуг та споживачами будуть укладатися договори. Зазначається, що штраф не має перевищувати 0,01% боргу за кожен день затримки, а загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100% від усієї суми боргу. 11 червня закон набув чинності.

Пеня та абонплата: від початку травня запрацював закон "Про житлово-комунальні послуги"

Пеня та абонплата: від початку травня запрацював закон "Про житлово-комунальні послуги"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3851
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація