Пояснювальну записку до постанови Мосійчука щодо Супрун писали на комп'ютері довіреної особи Ахметова - ЦПК

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп-радикал та його помічниця усе спростовують.

Пояснювальну записку до проекту постанови народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука щодо привласнення Уляною Супрун повноважень міністра писали на комп’ютері довіреної особи олігарха Ріната Ахметова.

Про це стало відомо з властивостей документу, повідомляє Центр протидії корупції.

Постанова Мосійчука щодо Супрун_4
Скріншот
Постанова Мосійчука щодо Супрун_5
Скріншот

У Центрі зазначають, що пояснювальна записка готувалася на комп'ютері народного депутата від "Опозиційного блоку" Олександра Долженкова. За даними журналістів, він підконтрольний Ахметову і є його довіреною особою.

Окрім того, з донецьким олігархом пов'язують і Радикальну партію, до якої входить автор постанови Мосійчук.

Сам нардеп подібні звинувачення емоційно спростовує. У коментарях під дописом голови правління ЦПК Віталія Шабуніна Мосійчук звинуватив його у брехні і фальсифікації, заявивши, що пояснювальну записку готувала його помічниця Тетяна Кавепещенко.

Постанова Мосійчука щодо Супрун_1
Скріншот
Постанова Мосійчука щодо Супрун_2
Скріншот
Постанова Мосійчука щодо Супрун_3
Скріншот

Остання на своїй сторінці у Facebook заприсяглася, що сама писала документ на комп'ютері Мосійчука.

Вже така діч пішла, шо не знаю, що й думать. Щойно мене затегав Ігор Мосійчук в цьому помішатєльстві. Карочє, Шабунін...

Опубліковано Тетяною Кавепещенко Вівторок, 12 лютого 2019 р.

Нагадаємо, від 5 лютого Уляні Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Заборона накладена в рамках позову народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука і діятиме до остаточного рішення суду. Водночас у соцмережах вже з'явився хештег "ПідтримуюСупрун". 

Згодом у суді пояснили, що ухвалили таке рішення у зв’язку з тим, що вона "занадто довго була виконувачем обов'язків", а також має два громадянства - українське і американське, що заборонено законом.

7 лютого уряд оскаржив у суді відсторонення Супрун

Відео Окружний адмінсуд Києва готується до оголошення рішення у справі Уляни Супрун

Напередодні суддя пішов до нарадчої кімнати, а згодом узяв паузу. Супрун на засідання прибула в оточенні колег - з нею прийшли кілька міністрів та депутати. На подвір’ї очільницю МОЗу зустрічали кількасот активістів у синіх лікарських халатах та з плакатами на підтримку чиновниці. Суд заборонив їй виконувати обов'язки ще 5 лютого. 

Окружний адмінсуд Києва готується до оголошення рішення у справі Уляни Супрун

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції