Поїздка за кордон і коло рідних: Кличко розповів, де і як відсвяткує свій 46-й день народження

Міський голова Києва візьме собі відпустку з нагоди свята.

Міський голова Києва Віталій Кличко, якому 19 липня виповнюється 46 років, збирається відсвяткувати свій день народження у Канаді.

Про це він розповів кореспонденту ТСН Валерії Руденко під час проводів української дефолімпійської збірної в Києві на Поштовій площі 14 липня.

"Так сталося, що мої діти перебувають у літньому таборі в Канаді – "Бой скаут кемп", і вже протягом багатьох років в цей день народження – день батьків. Тож я поїду, відвідаю дітей і у вузькому колі відсвяткую свій день народження", – сказав Кличко.

Він також додав, що до літнього табору поїде зі своєю дружиною Наталією.

На запитання про те, який подарунок хоче на свято, Кличко відповів:

"Найкращий подарунок – це поцілунки моїх дітей. У мене все є. І знаєте, мріяти про якісь матеріальні цінності немає сенсау, я можу собі дозволити все, що завгодно. Дуже важливо – це увага дітей, близьких, друзів – це найважливіше", – сказав він.

Міський голова столиці також зазначив, що на період дня народження бере 7 днів вихідних.

ВідеоВакарчук, Джамала і Кличко прийшли на святкове барбекю в посольство США

"У свій день народження... Я до нього маю таке ставлення – це велике свято для моїх батьків, і в свій день народження я вітаю маму і кажу їй "дякую" за те, що у мене є можливість бути на цьому світі", – додав Кличко.

Політик, крім того, наголосив, що додаткових заходів на своє свято не планує і пишається оновленнями в Києві.

"Жодних заходів не буде, взагалі жодних, але в Києві найкращий подарунок для мене – коли все в нормально. Зараз перевіряв Повітрофлотський проспект, і я буду впевнений в тому, що я можу пишатися таким проспектом. Ми зараз ремонтуємо метро Нивки – буде ремонт, дуже добре, що зараз ми на новій Поштовій площі, яка була введена в експлуатацію навесні цього року", – сказав Кличко.

"Скоро відкриємо зоопарк – це найкращі подарунки. Я хочу жити в сучасному європейському місті – місті Києві – і це найкращий подарунок і для мене, і для тих людей, хто живе і хто приїжджає до нас у гості", – резюмував політик.

Нагадаємо, брат міського голови Києва – Володимир Кличко – разом із Оксаною Марченко став хрещеним батьком доньки Нестора Шуфрича Марії.

Залиште свій коментар