Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поза грою: колишні нардепи грають у футбол, викладають студентам і проїдають зароблені гроші

Більшість із них усе ще будують плани повернення у велику політику.

Колишні депутати займаються спортом, співають у караоке, шукають корупцію в законах і викладають в університетах. Чимало з них шкодують, що не потрапили до Верховної Ради теперішнього скликання, та планують спроби повернутися до парламенту на наступних виборах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Олега Ляшка з’явилося більше часу на собак і творчість, Кужель із Сотник хизуються, що змінили суворий дрес-код на яскравий і комфортний одяг, а Парасюк, який за роки депутатства запам’ятався своїми умілими ударами ногами, використовує силу ноги тепер лише у футболі.  

Відео З ВР у звичайне життя: чим займаються колишні депутати та чи планують повернутися до Ради

Колишні депутати займаються спортом, співають в караоке, шукають корупцію в законах і викладають в університетах. ТСН розпитувала, чим ці люди займаються після депутатства, як заробляють, чи жалкують, що не пройшли, і чи є в планах податися у Верховну Раду знову, коли прийде час.  

З ВР у звичайне життя: чим займаються колишні депутати та чи планують повернутися до Ради

Світлана Заліщук, яка займалася стосунками з Європою, нині взялася за хатні справи, але чекає на запрошення до роботи у новій владі. Олег Березюк, психіатр за спеціальністю,  витрачав здоров’я на боротьбу зі львівським сміттям, а тепер живе спокійним життям – читає лекції студентам-психіатрам і бавиться з дітьми. Хоча вони вже сумують за часами, коли тата постійно не було вдома: "Я дуже люблю з дітьми робити уроки, але це було два рази в тиждень, а тепер я роблю кожного дня, і я бачу, що так щастя меншає".

У Оксани Білозір життя насичене: спілкування з селянами і концерти. Вона каже, що не вперше позбувається мандата – у 2012 році не потрапила в Раду і горювала: "Мені здавалося, що я пташка, зупинена на льоту. Мені здавалося, в мене стільки ще ідей і законопроєктів". Цього разу вже не така засмучена, однак у Раду хоче ще – боротися за статки громадян: "Щоб громадяни України мали можливість ходити на мої концерти і платити мені стільки, скільки я заслуговую".

Депутати Андрій Тетерук та Олександра Кужель, які побилися у Раді чи то пляшкою, чи то дамською сумкою, під куполом уже не перетинаються, однак примирення так і не сталося. Тетерук нині безробітний – каже, заробленого в парламенті йому на життя зараз вистачає, але розглядає пропозиції як приватного бізнесу, так і службу в поліції. "Найбільше не вистачає того відчуття – бути причетним до важливих подій, які відбуваються в державі", - зізнався він. Кужель запевняє, що не пішла до ВР за власним бажанням: "Я втомилася від непрофесіоналізму". Зараз вона – голова експертної ради при команді Тимошенко.

І хоч долі в усіх колишніх депутатів склалися по-різному, їх об’єднує бажання залишатися в  політиці та віра в те, що це ще можливо.

Кореспондентка ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції