Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Позбавлений адвокатського статусу Фейгін більше не вестиме справу Сущенка

Справу передадуть іншому спеціалісту.

Марк Фейгін, якого в Росії позбавили статусу адвоката, більше не буде вести справу українського журналіста Романа Сущенка.

Про це він сказав у коментарі Громадському.

Фейгін зазначив, що передасть справу іншому адвокату, який ознайомлений із справою Сущенка. Наразі вирішується, хто конкретно представлятиме інтереси українця.

"Це буде людина, якій я довіряю, це людина, знайома зі справою", — сказав Фейгін.

За його словами, незабаром мало відбутись засідання у справі Романа Сущенка, на якому сторона захисту мала представити докази його невинуватості.

Фейгін також зазначив, що відновити його адвокатський статус буде "практично нереально", додавши, що "проблема у судах".

Нагадаємо, Марка Фейгіна позбавили статусу адвоката в Росії - відповідне рішення 24 квітня прийняла Адвокатська палата Москви. Підставою для розгляду питання про позбавлення Фейгіна статусу адвоката стали його нецензурні висловлювання на адресу блогера Анатолія Шарія та його адвоката Сталіни Гуревич. Остання написала заяву про неетичну поведінку Фейгіна, також відповідне подання підготувало Міністерство юстиції РФ.

ВідеоАдвокат Сущенка сподівається, що президент Франції допоможе звільнити українця

Марк Фейгін каже, хоче вірити, що візит до Росії Емануеля Макрона допоможе Сущенку вийти на волю. Кореспондента "Укрінформу" затримали півтора року тому у Москві, звинуватили у шпигунстві, і нині судять у закритому режимі.

Адвокат Сущенка сподівається, що президент Франції допоможе звільнити  українця

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції