Позбавлений недоторканності Дубневич розповів, що візьме з собою до ізолятора у разі арешту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп готовий до арешту і вже зібрав сумку з речами.

Народний депутат від групи нардепів "За майбутнє" Ярослав Дубневич, якого Верховна Рада позбавила недоторканності, зізнався, що готовий до арешту і вже зібрав сумку.

Про це він заявив у коментарі журналістам.

”Сумку зібрав, не в СІЗО, а в ІТТ. Що я туди взяв? Дві книжки, рушник, мило, зубну щітку та спортивний костюм, шапку. Я взяв Василя Шкляра "Характерник" і Люко Дашвар взяв також. Дуже люблю її твори почитати", - розповів Дубневич.

Відео Рада зняла недоторканність з нардепа Дубневича і дозволила його арешт

"За" проголосували 332 народних депутати. Після цього за надання згоди на затримання Дубневича проголосувало 241. За арешт - 229 депутатів. Що стало приводом і як ухвалювали рішення – у сюжеті.  

Рада зняла недоторканність з нардепа Дубневича і дозволила його арешт

За словами нардепа, він погоджується на арешт і не збирається сплачувати заставу, якщо її призначать.

"Ніскільки. Я не буду (вносити гроші - прим.ред.). Я готовий добиватися...", - резюмував він.

Нагадаємо, за версією слідства, Дубневич лобіював виділення грошових коштів з бюджету "Укрзалізниці" на закупівлю товарів у підконтрольних йому підприємств. Фінансові втрати від реалізації схеми становили понад 93 млн грн.

Верховна Рада України на засіданні 31 жовтня за поданням Генпрокуратури зняла недоторканність для притягнення до відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича. Сам фігурант називає провадження політично вмотивованим і пов’язує його з відмовою голосувати за потрібні владі закони.

Залиште свій коментар

Вибір редакції