Ландік боїться чорних кішок, а Чечетов не повертається додому

Дата публікації
Перегляди
5635
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ландік боїться чорних кішок, а Чечетов не повертається додому

Володимир Ландік не знає. чи то чорна кішка винна у його неприємностях, чи то його характер / Фото: УНІАН

У п'ятницю 13-го, на яку цьогоріч припадає ще й передноворічний вечір за старим стилем, ТСН.ua поцікавився, чи забобонні наші політики та чи не лякає їх ця дата.

Михайло Бродський, урядовий уповноважений з питань дерегуляції та госпдіяльності "не забобонний", так він відповів на запитання кореспондента ТСН.ua, чи остерігається він настання цієї дати. Те саме заявили і більшість набожних депутатів із Західної України, зокрема, Остап Семерак:

"Я ж віруюча людина, а ті, хто вірять, не можуть бути забобонними", - каже бютівець.

А ось колишній голова Держкомрезерву Михайло Поживанов розповів, що для нього число 13 – взагалі щасливе.

Михайло Поживанов на кішок і порожні відра не реагує / Фото: УНІАН
"Двічі жив у квартирах під номером 13, і все було добре. На кішок, порожні відра і тому подібне не реагую. Гороскопи читаю, але ставлюся до них по-філософськи", - зауважив Поживанов, який зараз проживає у Австрії.

Позитивно ставиться до цієї дати і батько опального депутата Луганської міськради Романа Ландіка – Володимир. За його словами, число 13 його переслідує протягом життя.

"Мені "везе" на це число. Я в дитинстві ходив до школи, яка знаходилася за адресою Чернишевського, 13. Якщо купляв білет в кіно чи ще кудись, то зазвичай мені випадав або 13-ий ряд, або 13-те місце. Це дуже часто було. І в поїзді часто 13 місце купляв. Це число, гадаю, мені більше допомагало в житті, аніж приносило шкоди", - зізнається Ландік-старший.

А ось чорних кішок нардеп остерігається, хоча й не дуже вірить, що вони приносять нещастя.

"Колись в дитинстві, пам'ятаю, йшов до школи і мені перебігла дорогу чорна кішка. В той день чи то двійку приніс, чи то з класу мене вигнали. Хоча не знаю, чи то з кішкою було пов'язано, чи з моєю поведінкою", - розповів Ландік.

Взагалі у добрі і погані прикмети нардеп не дуже вірить, утім, зізнається: якщо він зранку вліз "ногою не в ту штанину", то так весь день і пройде.

Євген Царьков забороняє ворожок, але сам є трохи забобонним / Фото: komunist.com.ua
Комуніст Євген Царьков, який є ярим противником діяльності ворожок і гадалок, насправді є забобонним і вважає віру в прикмети – частиною нашого менталітету.

"Я забороняю ворожок, гадалок, але насправді на підсвідомості у нас є страх чорних кішок, порожніх відер і т.д. Але ж щодо числа 13 – для мене воно щасливе. Я й живу на 13-му поверсі.А через те що, цьогоріч п'ятниця 13-го збігається з Новим роком по старому стилю, гадаю, у цей день все буде добре", - прогнозує комуніст.

У шкільні ж роки, зізнається Царьков, вірив, що "з лівої ноги вставати не можна, а якщо спіткнувся на ліву ногу – то це на удачу".

Литвинівець Олег Зарубінський розповів нам, що жодного разу у п'ятницю 13-го нічого поганого не помічав, хоча дійсно звертав особливу увагу на такий збіг числа із днем тижня. Із своїх власних забобон розповів лише про те, що тричі стукає по дереву, аби не наврочити. А ще, каже, запорука успішного дня для нього – це посмішка зранку.

У Тетяни Бахтєєвої є власна добра прикмета - дзвінок від "однієї доброї людини" зранку
А ось голова комітету ВР з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва чесно зізналася, що на 13-те число їй не щастить.

"Якщо серйозно – то мені дійсно не везе на число 13, особливо якщо воно припадає навіть не на п'ятницю, а на понеділок", - зізнається Бахтєєва.

Взагалі пані Бахтєєва з дитинства вірить у прикмети і намагається до них прислухатися. Каже, приміром, якщо щось забула і повертається додому, то їй обов'язково не пощастить. "Тож я ні за яких обставин намагаюся не повертатися додому", - каже політик.

А ще в неї є одна своя позитивна прикмета, нардеп каже, що неодноразово помічала: день пройде вдало, якщо ранок починається з дзвінка однієї людини по телефону, щоправда ім'я цієї людини Бахтєєва не називає.

Колега Бахтєєвої , регіонал Михайло Чечетов також зізнався, що частково його можна вважати забобонним.

Михайло Чечетов як щось забуде, додому сам не повертається, посилає водія / Фото: УНІАН
"Так, у деяких питаннях я забобонний. Приміром, якщо я щось забув, я не повертаюся. Я прошу водія, він іде до мене додому і забирає те, що я забув", - каже Чечетов.

А ось чорною кішкою і 13-тим числом Чечетова не налякаєш, і від п'ятниці, 13-го негативу він не чекає, чого і всім радить.

Астрологи також заспокоюють: мовляв, це буде звичайний день і нічого поганого чекати від нього не варто, це все упередження.

Утім у багатьох країнах забобонні люди страх як бояться п'ятниці, коли вона припадає на 13-е число. Багато хто чекає у цей день неприємностей. У деяких готелях – як в Україні, так і за кордоном, немає кімнати під номером 13. Навіть є багатоповерхівки, де відсутній 13-ий поверх.

Читайте також:

Астрологи розповіли, що станеться у п'ятницю, 13-го

В Україні заборонили рекламу ворожок

Прогноз на 2012 рік для України і світу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5635
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація