"Позиція слабкого": британський генерал порівняв Путіна з Гітлером і висловився про масовані ракетні удари

"Позиція слабкого": британський генерал порівняв Путіна з Гітлером і висловився про масовані ракетні удари

Фото: Associated Press

Кремль прагне придушити моральний дух українців.

Генерал Великої Британії та ексзаступник головнокомандувача силами НАТО в Європі Річард Ширрефф вважає, що масовані ракетні удари Російської Федерації по Україні 10-11 жовтня - це "позиція слабкого у війні".

Таку думку Ширрефф висловив в інтерв'ю "НВ".

За його словами, такими ударами Кремль намагається придушити моральний дух українців та хоч якось вирывняти ситуацію в очах росіян, "які чекають на переможне закінчення війни чи хоч на якийсь результат "спецоперації".

"Водночас це демонстрація того, що російські ракети досі здатні досягати важливих інфраструктурних об'єктів у тилу. Все це – позиція слабкого у війні", - каже Ширрефф.

Він також провів паралелі з бомбардуваннями Лондона 1940-41 років німецькими фашистами. 

"Путін воює проти мирного населення України так само, як 1940-го проти мирного населення Великої Британії воював Гітлер. Він бомбив Лондон, тому що не міг досягти своєї мети, воюючи з британськими військовими. Але проблема Путіна в тому, що незважаючи на жертви, дух (українців - Ред.) тільки зміцнюється і стає сильнішим", - наголосив британський генерал.

Порівняння Путіна з диктаторами

Після того, як російський президент Володимир Путін 24 лютого розпочав загарбницьку війну в Україні, його почали називати сучасним Адольфом Гітлером. Крім того, дії армії РФ порівнюють із тими, що коїли німецькі нацисти. Ба більше - політолог Володимир Фесенко вважає, що кремлівський диктатор претендує на роль Гітлера, а його посіпака Дмитро Медведєв - на роль Геббельса.

Тим часом колумніст The Washington Post Джордж Вілл вважає, що Путін своїми рішеннями та діями наслідує іншого італійського диктатора -  Беніто Муссоліні. З його слів, культ очільника Кремля - відродження СРСР.

Читайте також:

Путін як під копірку знищує українські міста і села, як це робив Гітлер під час Другої світової війни

Путін як під копірку знищує українські міста і села, як це робив Гітлер під час Другої світової війни
 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація