Працівник ДТЕК вперше прокоментував скандал з участю у кремлівських перемовинах щодо Донбасу

"Без коментарів", - відповів Смирнов на запитання про свої відвідини Донецька.

Журналістам вдалося поспілкуватися зі співробітником ДТЕК, якого німецьке видання Bild назвало учасником створеної Кремлем таємної групи, що вирішує долю Донбасу.

В переговорах брав участь Андрій Смирнов, який тоді був директором з вугілля компанії ДТЕК Ріната Ахметова.

Нині в інтерв'ю "Новому времени" Андрий Смирнов назвав себе співробітником російського підприємства українського енергетичного холдингу ДПЕК.

Він переконує, що його викликали не на засідання тіньового уряду терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР", а на комісію.

За словами Смирнова, його попросили висловити свою експертну думку з питань відновлення ліній електропередач функціонування залізниці та можливості вивозу вугілля в Україну, роботи вугільних підприємств а цих територіях.

Також Смирнов ухилився від запитання про свою роль переговірника і емісара Ріната Ахметова. Мовляв, він хотів би мати можливість вплинути на процес стабілізації ситуації на Донбасі. Він пояснив, що такі чутки могли виникнути, бо він їздив на підприємства ДТЕК на непідконтрольній Україні території, поки йшли бойові дії, займався відновленням роботи підприємств тощо.

"Без коментарів", - відповів Смирнов на запитання про свої відвідини Донецька.

За його словами, не існує певних домовленостей між Ахметовим і представниками терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР". Щоправда, він додав про спілкуваня з представниками терористичних організацій "ДНР-ЛНР": "коли до вас приходять озброєні люди, їх складно ігнорувати і не важливо хто вони, яких політичних переконань або віросповідання. Важливо, що в руках у них автомат".

Нагадаємо, що німецьке видання Bild провело розслідування з метою довести повний контроль Росії над окупованими територіями Донбасу. У публікації йдеться про засідання Міжвідомчої комісії з надання гуманітарної підтримки постраждалим територіям південно-східних районів Донецької і Луганської областей. Зазначається, що п'ять російських міністерств працюють в цій комісії в шести робочих групах. Ці міністерства представлені заступниками міністрів.

Попередньо, у публікації не зазначалося імені представника "ДТЕК" на засіданні.

В "ДТЕК" уже відреагували на публікацію німецького видання та заявили, що представники "ДТЕК" можуть брати участь у перемовинах у рамках українського законодавства.

"Всі зустрічі за участю офіційних представників "ДТЕК" на території Російської Федерації проходять або в рамках діяльності наших російських активів - АТ "Шахтоуправління "Обухівська" (галузева вертикаль Міністерства енергетики РФ), або в рамках переговорів із російськими банками-кредиторами компанії", - зазначили у прес-службі компанії.

ВідеоТоп-менеджер ДТЕК брав участь у засіданнях Міжвідомчої комісії Росії по окупованому Донбасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: