Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міні-Гаага в Україні та можливі зрадники в Нацбюро Інтерполу – Матіос про справу "сім'ї" Януковича

Десять людей уже дали свідчення в суді проти "сім'ї" Януковича.

Члени "сім'ї" Януковича всіляко намагаються уникнути кримінальної відповідальності. А тому в Україні почався "місячник дискредитації Генеральної прокуратури" – в інтернет-виданнях розміщують замовні статті. Також до "відбілювання" Януковича та його соратників можуть бути причетні окремі посадові особи Національного бюро Інтерполу в Україні.

Про це в ефірі каналу "112 Україна" заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"Чим ближче і чим динамічніше ми наближаємося до спрямування обвинувальних актів до суду і на заочне засудження представників і членів злочинної організації Януковича, Курченка, Азарова, Арбузова та всіх решти, в тому числі й Клименка, тим більше іде потуг і витрачання шаленого медійного інформаційного ресурсу на створення негативного або шельмування органів розслідування. Наприклад, у нас є достеменні дані, вони мають документальне підтвердження, що кошти, які награбовані в Україні, зокрема з боку Клименка, спрямовані через певних людей до багатьох інформаційних агентств (інтернет-видань) в Україні для забезпечення місячника дискредитації Генеральної прокуратури. Зокрема підрозділів, які розслідують справи проти високопосадовців. 20 тисяч доларів на місяць – це досить потужний ресурс для будь-якого інтернет-видання", – сказав Матіос (на відео – із 21 хв.).

Він запевнив, що таким діям дадуть процесуальну оцінку, "тому що фінансування за рахунок співучасті членом злочинної організації – стаття 256 Кримінального кодексу України є досить важкою за покаранням".

"Більше того, Генеральна прокуратура, зокрема група військової прокуратури, яка розслідує ці кримінальні провадження, швидше за все і напевно, найближчого тижня буде давати процесуальну оцінку ймовірності причетності окремих посадових осіб Національного бюро Інтерполу в Україні у співучасті чи сприянні членам злочинної організації Клименка й Курченка, і Арбузова, і Януковича в уникненні від кримінальної відповідальності. Я про це відповідаю офіційно. Це не може бути, коли Україна має "танцювати" від волі трьох чи чотирьох осіб і не спромогтися виконати норми оголошення в розшук тих чи інших осіб", – наголосив Матіос.

Матіос також повідомив, що десять осіб пішли на угоди зі слідством у кримінальному провадженні проти членів "сім'ї" Януковича, зокрема щодо Клименка та Курченка. Свої покази вони вже підтвердили в судах, які винесли обвинувальні вироки та призначили умовні покарання.

"Це люди, які повністю визнали свою участь як члени злочинної організації Януковича та інших. Прізвища їхні відомі, дали визнавальні покази як щодо себе, так і щодо інших відомих осіб, подій і вчинків, які вони вчиняли за вказівками, за підбуренням чи з примусу керівників злочинної групи. Підтвердили свої покази у суді, який затвердив це обвинувальним вироком і призначенням покарання. Але покаранням "умовно", – уточнив головний військовий прокурор України.

Матіос також сказав, що до кінця 2016 року до суду передадуть "справу Кацуби, справу про злочинну організацію Януковича і заочне засудження усіх (причетних)".

"Ми зробимо міні-Гаагу в Україні для всієї злочинної влади. Більше 100 людей (опиняться) у клітці", – запевнив Матіос.

Залиште свій коментар

Вибір редакції