Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Працює над законопроектами. Помічниця Савченко розповіла про стан утримуваної

Працює над законопроектами. Помічниця Савченко розповіла про стан утримуваної

Савченко у СІЗО продовжує роботу над декількома законопроектами.

Підозрювана у підготовці теракту народна депутатка Надія Савченко перебуває у слідчому ізоляторі СБУ вже близько чотирьох місяців. Наразі вона продовжує роботу над законопроектами та відповідає на звернення громадян.

Про це у коментарі ТСН.ua повідомила заступниця голови "Громадсько-політичної платформи Надії Савченко" Тетяна Проторченко.

"Для того, щоб пройти поліграф, Надія припинила голодування. Зараз ми очікуємо повторного поліграфу", — повідомила вона.

За словами заступниці, Надія продовжує роботу над декількома законопроектами, серед яких так званий студентський, про який Савченко згадувала на одному з засідань суду. Про зміст інших прес-секретарка повідомити відмовилася.

"6 липня вперше за довгий час вдалося навідати Надію у СІЗО. Хотіла передати їй звернення, однак було заборонено будь-що з собою брати", — зазначила Протороченко.

Заступниця також повідомила, що весь період свого перебування у СІЗО Савченко була поміщена а одиночну камеру, і лише нещодавно у неї з’явилася сусідка.

"Надія людина воєнна і на умови життя не скаржиться. Вона дуже схудла. Весь цей час сиділа в одиночній камері, і зараз до неї підселили сусідку, можливо тимчасово. Крім того, Надія приймає душ раз на тиждень", — розповіла Протороченко.

Вона наголосила, що захист Савченко вважає незаконним її утримання у СІЗО, якого, за її твердженням, немає на мапі пенітенціарних установ. Заступниця також додала, що "Надія не розраховує на справедливе рішення суду".

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада зняла із Савченко недоторканність і схвалила притягнення до кримінальної відповідальності й арешт.

Савченко звинувачують у підготовці масштабного теракту проти керівництва країни з метою державного перевороту. Голосувати проти Савченко депутатів переконало 30-хвилинне відео. На ньому вона разом зі своїм спільником Володимиром Рубаном у деталях планують терористичну атаку із тисячами жертв у Києві.

23 березня Шевченківський районний суд Києва обрав для Савченко запобіжний захід у вигляді двох місяців під арештом, а нардеп оголосила голодування.

10 квітня співробітники СБУ обшукали квартиру Савченко.  17 квітня вона дала свідчення на поліграфі

22 червня суд залишив чинним рішення щодо тримання під вартою народного депутата Надії Савченко.

Відео Дані поліграфа підтвердили, що Савченко готувала теракти у Верховній Раді

Надія Савченко справді планувала влаштувати теракти у Верховній Раді, захопити владу і вбити Порошенка, Парубія та Гройсмана. СБУ на своєму сайті оприлюднила дані судової психологічної експертизи з використанням поліграфа, яку колишня депутатка проходила 13 квітня. Згідно з результатами дослідження, Савченко обговорювала плани та особисто брала участь у підготовці насильницького повалення конституційного ладу країни шляхом збройного захоплення влади. 

Дані поліграфа підтвердили, що Савченко готувала теракти у Верховній Раді

Залиште свій коментар

Вибір редакції