Працюємо в інтересах суспільства, а не влади: редакція "Схем" відреагувала на звинувачення Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Журналісти стверджують, що діяли винятково в межах чинного законодавства та відповідно до стандартів журналістики.

В редакції програми "Схеми: корупція в деталях" відповіли на звинувачення президента України Володимира Зеленського у втручанні в його особисте життя. Йдеться про зауваження Зеленського стосовно журналіста Михайла Ткача, який нібито "всюди супроводжує кортеж глави держави".

Про це йдеться на сайті "Радіо Свобода".

Повідомляється, що редакція відкидає звинувачення президента у свій бік і заявляє, що працює в інтересах суспільства, а не влади, а всі журналісти програми "діють виключно у межах норм законодавства та відповідно до журналістських стандартів".

Журналісти стверджують, що діяли винятково в межах чинного законодавства та відповідно до стандартів журналістики.

"Президент вирішив поскаржитись на нашу роботу публічно. Схоже, українській владі сильно дошкуляє робота незалежних медіа, які висвітлюють її вади та невиконані обіцянки. Зеленський навіть перейшов на особистості, зробивши випад у бік Михайла Ткача, автора численних резонансних журналістських розслідувань про те, що насправді відбувається у кулуарах української політики. Редакція програми "Схеми" заявляє, що всі наші журналісти, включно з Михайлом Ткачем діють виключно у межах норм законодавства та відповідно до журналістських стандартів. Радіо Свобода – видання з понад 65-річною історією", – заявила головна редакторка програми Наталка Седлецька.

Вона зазначила, що робота журналістів спрямована винятково на висвітлення суспільно важливої інформації, яка б в іншому випадку залишилася таємною або непублічною.

"Наші журналісти керуються лише інтересами суспільства, а не конкретної влади чи конкретного президента – як і належить незалежній журналістиці. Готуємо розгорнуту відповідь про всі звинувачення Зеленського у бік "Схем", – додала Седлецька.

Раніше повідомлялося, що на пресконференції президент України Володимир Зеленський назвав "нахабством" той факт, що журналіст "Схем" Михайло Ткач постійно супроводжує його кортеж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції