Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пранкери подадуть зустрічний позов на Фейгіна через "лист Порошенка" до Савченко

Порошенко не писав українською льотчиці.

Пранкери Володимир Кузнєцов (Вован) і Олексій Столяров (Лексус) заявили про готовність подати зустрічний позов на адвоката української військовослужбовцем Надії Савченко Марка Фейгіна.

Інтереси пранкерів в суді у випадку, якщо Фейгін подасть заяву в правоохоронні органи, буде представляти адвокат Сергій Жорін. Адвокати вважають, що Вована і Лексуса неможливо притягнути до кримінальної відповідальності за розіграш Савченко, так як він не мав серйозних наслідків. Мовляв, дії пранкерів не підпадають під жодну статтю Кримінального кодексу РФ.

Нагадаємо, що раніше адвокат Савченко Марк Фейгін написав у Twitter, що він почне кримінальне переслідування Вована і Лексуса.

10 березня пранкери визнали, що авторство "листа Порошенка", після якого Савченко припинила сухе голодування, належить їм.

Про те, що Порошенко не писав Савченко лист з проханням припинити голодування, в той же день повідомив його прес-секретар Святослав Цеголко. "Президент передавав слова підтримки Надії Савченко через її сестру Віру і маму. Ніяких листів він не направляв", — підкреслив він.

Нагадаємо, українська льотчиця Надія Савченко, яка добровольцем поїхала боротися з терористами в зону АТО, в середині червня 2014 року потрапила в полон до бойовиків в Луганській області.

Слідчий комітет РФ звинувачує Надію Савченко у нібито пособництві вбивства двох і більше осіб в незаконному перетині державного кордону. 13 липня офіційний представник СК Володимир Маркін заявив, що Надію Савченко можуть засудити до 25 років ув'язнення. За його словами, з урахуванням зібраних доказів слідчі перекваліфікували дії обвинуваченого, і тепер вона понесе відповідальність не як спільник, а як співвиконавець вбивства.

За даними захисту, Савченко не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила в полон ще до їх загибелі. За словами самої українки, терористи відвезли її в Луганськ, а потім з мішком на голові перевезли в Красний Луч, звідки доставили в російський місто Богучар.

З 13 грудня 2014 року льотчиця початку голодування, яка тривала 83 дні. За час голодування вона схудла на 20 кілограмів. 2 березня 2015 року Порошенко присвоїв льотчиці звання "Герой України". В свої 34 роки Савченко стала народним депутатом України і депутат ПАРЄ від України.

18 січня 2016 року в суді російського Донецька був допитаний боєць АТО Іван Руснак. За його словами, 17 червня 2014 року сепаратисти підбили БТР українських військових. Після чого бійці зайняли оборону і почали відходити. У цей момент на них вийшла Савченко. У Надії не було з собою рюкзака з біноклем і рацією, а була розвантаження з медпакетами, якими вона надала першу допомогу.

4 березня Надія Савченко, яку утримують в СІЗО в РФ, оголосила сухе голодування. Адвокати льотчиці повідомили, що стан її здоров'я значно погіршився - Савченко почала страждати лихоманкою, тахікардією і тільки за одну добу втратила чотири кілограми. Під час заключного слова незаконно арештована українка проголосила, що в Росії неодмінно буде свій Майдан і показала суду середній палець.

Після цього в Twitter адвоката Надії Савченко з'явилося лист "від президента України Петра Порошенка", завдяки якому Савченко погодилася припинити сухе голодування. Пізніше Марк Фейгін заявив, що лист виявилося фальшивим, відповідальність за нього вже взяли на себе пранкери "Вован" і "Лексус".

Залиште свій коментар

Вибір редакції