Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пранкери переконують, що могли зателефонувати і до Порошенка

В їхні плани ніколи не входило нанесення шкоди інтересам Росії.

Пранкери Володимир Кузнєцов на прізвисько Вован і Олексій Столяров (Лексус) заявили, що вони з легкістю змогли б додзвонитися до президента України Петра Порошенка і співака Елтона Джона.

Вован і Лексус також запевнили, що ніколи не працювали на російські спецслужби.

"Ми працюємо тільки на себе... Нам регулярно пропонують вступити в брудні ігри. Мені пропонували 100 тисяч доларів за те, щоб пожартувати над депутатом. Але ми завжди відмовляємося", — підкреслив Столяров.

У той же час він зазначив, що в їх плани ніколи не входило нанесення шкоди інтересам Росії.

Раніше пранкери Володимир Кузнєцов (Вован) і Олексій Столяров (Лексус) заявили про готовність подати зустрічний позов на адвоката українського військовослужбовця Надії Савченко Марка Фейгіна.

Інтереси пранкерів в суді у випадку, якщо Фейгін подасть заяву в правоохоронні органи, буде представляти адвокат Сергій Жорін. Адвокати вважають, що Вована і Лексуса неможливо притягнути до кримінальної відповідальності за розіграш Савченко, так як він не мав серйозних наслідків. Мовляв, дії пранкерів не підпадають під жодну статтю Кримінального кодексу РФ.

Нагадаємо, що раніше адвокат Савченко Марк Фейгін написав у Twitter, що він почне кримінальне переслідування Вована і Лексуса.

10 березня пранкери визнали, що авторство "листа Порошенка", після якого Савченко припинила сухе голодування, належить їм.

Відео Російські пранкери взяли на себе відповідальність за фальшивого листа до Савченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції