Прапори, бурхливі оплески та обійми: виступ Зеленського в американському Конгресі у фото

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
28к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прапори, бурхливі оплески та обійми: виступ Зеленського в американському Конгресі у фото

Фото: Associated Press

Виступ українського лідера Володимира Зеленського супроводжувався бурхливими аплодисментами американських парламентарів.

Президент України Володимир Зеленський виступив у стінах американського Капітолія з промовою про важливість підтримки України, санкцій проти Росії та переможний поступ української армії. 

Американські конгресмени зустріли лідера української нації з великою пошаною та повагою. Під час виступу очільника України вони час від часу зривалися на ноги та тривало й гучно плескали в долоні, висловлюючи підтримку словам українського президента.

Глава української держави передав від захисників Бахмута, які нині обороняють цей форпост на Донбасі, бойовий прапор, підписаний українськими бійцями, спікеру Палати представників США Ненсі Пелосі та віцепрезидентці США Камалі Гарріс. У відповідь він отримав американський прапор, який був зігнутий у трикутник у спеціальному ящику. Цікаво, що саме цей прапор майорів над Капітолієм під час візиту глави української держави.

Додамо, що овації на виступ українського президента були просто шаленими. Конгресмени довго не розходилися та прагнули особисто потиснути руку українському президентові. Пелосі не могла навіть закрити засідання і стукала молотком, щоб трохи заспокоїти парламентарів.

Завершилося засідання вигуками "Слава Україні!" та "Боже, бережи Америку!". 

Візит Зеленського до США

Зібрали для вас основні та ключові фрази з виступу Зеленського у Конгресі. Всю промову, яка тривала близько 30 хвилин, український президент озвучив англійською мовою.

Раніше ТСН.ua опублікував головні заяви Байдена і Зеленського на пресконференції, яку вони спільно провели для журналістів після спілкування в Овальному кабінеті. Нагадаємо, що США підтримуватимуть хоробрий народ України стільки, скільки необхідно.

Додамо, що Зеленський переконаний, що український народ контролює ситуацію, а США допоможуть у цьому.

Читайте також: 

Зеленський уже в США!

Зеленський уже в США!

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
28к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація