"Правий сектор" назвав "маячнею Кремля" інформацію про затримання в Росії своїх активістів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Правий сектор" назвав "маячнею Кремля" інформацію про затримання в Росії своїх активістів

Скоропадський заявив, що члени ПС не готують диверсій у Росії / Lenta.ru

Скоропадський наголосив. що ПС - противники екстремізму, тероризму і жертв серед мирного населення.

"Правий сектор" назвав пропагандою проти партії і України оприлюднену у російських ЗМІ інформацію про затримання членів ПС за підозрою в організації диверсій на території Росії.

Про це заявив прес-секретар "Правого сектора" Артем Скоропадський, коментуючи інформацію про затримання в РФ 25-ти громадян України, серед яких нібито троє активістів "Правого сектора".

"Це повна нісенітниця і черговий виток брехні кремлівської пропаганди проти "Правого сектора" і проти незалежної України. Ми не здивуємося, якщо наступного разу російські спецслужби повідомлять, що там були члени "Правого сектора" з ядерними боєголовками, які прилетіли на територію Росії на 15 вертольотах", - сказав він.

Скоропадський наголосив, що це маячня і жахлива брехня Кремля, яку навіть не варто коментувати, передає Українська правда.

Він додав, що якщо представники "Правого сектора" і знаходяться на території Російської Федерації, то ніяких терактів не готують.

"Ми - противники екстремізму, тероризму і жертв серед мирного населення", - наголосив глава прес-служби "Правого сектора".

Зазначимо, що раніше 3 квітня російський телеканал повідомив про нібито затриманих 25 громадян України, серед яких троє активістів "Правого сектора". Мовляв, теракти готувалися в період з 14 по 16 березня в семи регіонах - Ростовській, Волгоградській, Тверській, Орловській, Бєлгородській областях, в Республіках Калмикія і Татарстан.

У свою чергу в українському МЗС повідомили, що перевіряють цю інформацію.

Як повідомлялося раніше, у Росії заблокували сайти і сторінки соцмереж, пов'язані з "Правим сектором". Роскомнагляд отримав 30 вимог від Генпрокуратури РФ щодо "блокування сайтів екстремістського змісту".

Наступна публікація