Перейти до змісту
"Правий сектор" оголосив війну на знищення Партії регіонів і КПУ

"Правий сектор" оголосив війну на знищення Партії регіонів і КПУ

Провід організації вимагає припинення діяльності обох політичних сил.

Партія регіонів і Компартія України є злочинними угрупованнями, діяльність яких має бути припинена. Про це йдеться у розпорядженні центрального штабу організації "Правий сектор".

"Протягом не одного року в Україні діють дві антинародних, антиукраїнських сили, на сумлінні яких лежать численні нещастя українського народу. Мова йде про Партію регіонів та КПУ. Перша є кістяком нинішнього кримінально-олігархічного режиму і, злившись із державним апаратом, фактично забезпечує панування в країні виразно авторитарної диктатури. Друга є правонаступницею окупантів-більшовиків і нині являє собою важливий елемент злочинної олігархічної системи", - пояснює лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош на власній сторінці в соцмережі Facebook.

Провід організації наказав "усім своїм локальним загонам докласти максимум зусиль для припинення діяльності антинародних злочинних угрупувань".

"Діяти при цьому потрібно усіма доступними методами", - підкреслив Ярош.

"Також звертаємося до прихильників "Правого сектору" діяти аналогічно і в залежності від наявних сил і можливостей припиняти діяльність зазначених угрупувань", - заявив він.

Раніше повідомлялося, що лідер "Правого сектора" назвав опозицію слабкою і нерішучою.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин