Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правоохоронці не вдягнули Краснову електронний браслет у лікарні

Працівники СБУ планують це зробити, коли підозрюваного перевезуть додому.

Суд обрав для керівника цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Однак сам підозрюваний просто із зали потрапив до лікарні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спершу побратими повезли Краснова до приватної клініки "Борис" на діагностику. Звідти його вже в супроводі адвокатів і правоохоронців перевезли до 3-ї клінічної лікарні Києва.

Там із чоловіком провели перші маніпуляції, щоби з'ясувати його стан здоров'я. Медики взяли кров на аналіз, зробили кардіограму тощо. Жодних коментарів лікарі не дають.

Адвокати називають рішення суду про домашній арешт єдиним нормальним у ситуації, що скалалася. Юристи натякають на тиск з боку СБУ.

"Сказати, що ми задоволені, мабуть, неправильно. Але це Соломонове рішення", - пояснив один із захисників Краснова.

Працівники спецслужби перебувають у лікарні та спостерігають за всім, що відбувається із Красновим. Електронного браслета на ньому немає. Правоохоронці кажуть, що заберуть підозрюваного до його дому, коли чоловікові стане легше. Тоді й оформлять остаточно рішення суду про домашній арешт.

Раніше адвокат Краснова Андрій Мамалига заявив, що у підзахисного діагностували черепно-мозкову травму, через що його переведуть у реанімацію, де він пробуде мінімум до 4 березня.

Разом із тим СБУ підготувала Краснову звинувачення у державній зраді.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Відео Краснова посадили під домашній арешт

Залиште свій коментар

Вибір редакції