Правоохоронці поновили розшук "золотого батону" Януковича – нардеп

Інші цінності з маєтків чиновників-втікачів не шукають.

Правоохоронці поновили розшук "золотого батону", який зник з екс-резиденції президента-втікача Віктора Януковича після його втечі. Про це повідомив позафракційний нардеп Дмитро Добродомов, який й ініціював поновлення розслідування.

За словами нардепа, він ініціював повернення зниклих цінностей з екс-резиденцій Януковича та колишнього генпрокурора Віктора Пшонки, однак дізнався про поновлення розслідування лише одного предмета.

"Зараз провадження відкрите, хоча раніше було закрите за відсутністю складу злочину щодо цінностей, які пропали як з Межигір'я так і з будинку Пшонки. Але поновили лише розшук "золотого батону". Тобто всі звернення, які я направляв, а в них і ювелірні прикраси не на один мільйон, й далі перебувають в стадії нерозслідування щодо їх зникнення. Я готую депутатське звернення щодо поновлення розслідування щодо всіх цінностей, а не лише легендарного "золотого батону", який, повірте мені, є не найціннішим в списку", - каже Добродомов.

Добродомов запевняє, що ініціюватиме поновлення розслідувань всіх цінностей, щодо яких має відомості. З цього приводу вже дає свідчення.

"Золотий батон" - прес-папьє, виконане у вигляді хлібу, яке пусте всередині та має позолочену поверхню. Цей виріб Януковичу начебто дарував керівник одного з сумських підприємств, однак пізніше від подарунку відхрестився. Після відкриття Межигір'я для відвідувачів "батон" зник.

ВідеоКуди зник символ корупції з Межигір’я – золотий батон

Щодо скарбів екс-генпрокурора, у липні повідомлялось, що майно арештоване Генпрокуратурою та передане до Національного художнього музею України. У лютому поточного року український фотограф зняв руїни, на які перетворився будинок Пшонки.

Розграбований маєток Пшонки 6 Розграбований маєток Пшонки 6

Залиште свій коментар

Наступна публікація