Правоохоронні та екстрені служби ще тиждень працюватимуть цілодобово у посиленому режимі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У МВС прогнозують можливі провокації.

Протягом найближчого тижня, аж до 10 травня, всі правоохоронні та екстрені служби працюватимуть у цілодобовому посиленому режимі. Таким чином намагаються попередити можливі провокації, пов'язані з річницею "трагедії 2 травня" в Одесі та 9 Травня.

"Підрозділи МВС, Нацполіції, Нацгвардії, ДПСУ та ДСНС перебуватимуть у цілодобовому посиленому режимі несення служби щонайменше до 10 травня на території всієї Украіни. Завдяки високопрофесійній та ефективній роботі правоохоронців 2 травня в Одесі все пройшло спокійно. Але ніхто не розслабляється, рука завжди на пульсі", – написав у Facebook радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Масштабні провокації можливі в найближчі неділю та понеділок.

"Попереду 8-9 травня. В ці дати не виключені чергові спроби провокацій з боку російських спецслужб та їхніх сателітів в Украіні – деструктивних антидержавних політичних сил, зокрема "Оппоблоку" та різних латентних комуно-фашистів. І це стосується не тільки Одеси, а й інших регіонів України. Втім, українські правоохоронці повністю готові до таких викликів і негайно нададуть жорстку та адекватну реакцію на будь-які спроби дестабілізації ситуації всередині країни. Оперативні та контртерористичні заходи МВС та СБУ тривають. Ми зробимо все, щоб не допустити і упередити можливі провокації", – запевнив Шкіряк.

Відео Куликове поле в Одесі продовжують тримати під посиленою охороною

Залиште свій коментар

Вибір редакції