Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правозахисниця розповіла, як в анексованому Криму ФСБ із тортурами допитує кримських мусульман

За словами політв'язнів співробітники спецслужб знущаються над ними та застосовують фізичну силу.

В анексованому Криму ФСБ застосовує тортури до кримських мусульман - політв'язнів під час допитів.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook правозахисниця та координатор "CrimeaSOS - Польовий правозахисний центр" Олександра Криленкова.

"У той час, коли вся прогресивна громадськість (закреслено) активісти і правозахисники намагаються привернути увагу до тортур у Росії, в Криму стали з'являтися тривожні новини про застосування невиправданого насильства до політичних в'язнів: кримських мусульман", - повідомила вона.

Криленкова, посилаючись на адвокатів і заяви самих ув'язнених у судах, зазначає, що молодим людям під час перевезення на слідчі дії та на судові засідання заламують руки, а також їх запихають стусанами під лавки машин, і у такому вигляді везуть.

За її словами, після прибуття до місця призначення людей витягують за ноги з машини і, продовжуючи бити, ведуть до кабінетів слідчого.

"Один із ув'язнених повідомив про застосування тортур під час допиту в ФСБ: йому надягали на голову поліетиленовий пакет і вимагали визнати приналежність до організації, яку в РФ визнано терористичною", - додала правозахисниця.

Нагадаємо, раніше обвинувачені російською владою "у підготовці терактів" в Криму Євген Панов і Андрій Захтей відмовилися від свідчень, які вони дали одразу після затримання в серпні 2016 року.

Панов також розповів про страшні тортури, які  щодо нього застосовували співробітники ФСБ: били залізною трубою, підвішували і били електрострумом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції