Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Представник Кабміну впевнений, що уряд боротиметься за Супрун

Поки Кабінет міністрів та МОЗ не мають судового рішення на руках, остаточної стратегії не визначать.

Кабінет міністрів та Міністерство охорони здоров'я ще не отримали рішення суду щодо відсторонення Уляни Супрун від посади в.о. міністра охорони здоров'я. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Вадим Денисенко.

"Наскільки я розумію, зараз юридичне управління і МОЗ повинні отримати цей документ. Після цього ми зрозуміємо, які юридичні дії далі буде робити Кабінет міністрів і Міністерство охорони здоров’я.  Поки що ми бачили в ЗМІ, що є таке рішення. Ми не бачили на руках документа. Не готовий говорити про юридичні наслідки: чи можна оскаржити чи не можна", - цитує Денисенка РБК-Україна.

Депутат каже, що уряд не має претензій до Супрун і їй неможливо дорікнути корупційними скандалами.

"Це була безумовна спрямована кампанія проти неї. Ця кампанія пов’язана з тими величезними коштами, які виділяє держава на медичну галузь. Уряд буде робити все залежне для того, щоб медична реформа продовжувалась. Я думаю, що буде йти боротьба за те, щоб Уляна Супрун залишилась у своєму кріслі", - зазначив нардеп.

Раніше з подачі нардепа Олега Ляшка Уляні Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Заборона діятиме до остаточного рішення суду. Водночас у соцмережах вже з'явився хештег "ПідтримуюСупрун". У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що консультуються з юристами через таке рішення суду. У Британії стурбовані ймовірним впливом на важливі реформи у галузі охорони здоров'я, який може чинитись через усунення очільниці МОЗу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції