Представник президента дав пояснення після скандальної заяви про "жарт Зеленського" щодо тарифів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герус наголосив, що питання тарифів залишається у фокусі уваги.

Представник президента в Кабінеті міністрів України Андрій Герус вибачився за "невдалу фразу" про те, що "Зеленський жартував про зниження тарифів".

Про це йдеться на його сторінці у фейсбуці.

"Звичайно, тарифи це болюча тема, а тому погана тема для жартів або необачних коментарів", - написав він. Він додав, що насправді, Зеленський вже двічі скликав нараду щодо можливості зниження тарифів для населення. Герус наголосив, що зниження не має спричинити девальвацію, додаткову інфляцію чи економічну кризу.

За його словами, для цього має бути комплексний план, що складається зі:

  • Зниження тарифів там, де це можна зробити без негативних побічних ефектів.
  • Демонополізації енергетичних ринків. Сподіваюсь і Антимонопольний комітет таки повноцінно запрацює.
  • Збільшення видобутку газу, та залучення для цього іноземних інвесторів. Відмова від імпортного газу дасть можливість знизити ціну газу на 20%-30%.
  • Перегляд правил надання субсидій, оскільки є розуміння, що деякі категорії населення позбавлені субсидій несправедливо. Щоб мати у бюджеті гроші на субсидії, деяких олігархів доведеться позбавити податкових пільг та преференцій.
  • Енергоефективність, термомодернізація житлового фонду. Менше споживання - менша платіжка.
  • Зростання доходів населення, що буде зменшувати гостроту тарифного питання для домогосподарств.

Окрім цього, за його словами, важливим є стримування зростання тарифів, і така робота є як публічною, так і непублічною.  

Хочу вибачитися за невдалу свою фразу про те, що «Зеленський жартував про зниження тарифів». Дається взнаки брак...

Опубліковано Andriy Gerus Середа, 12 червня 2019 р.

Нагадаємо, в ефірі BIHUS.info. Герус заявив: "Зеленський жартував про високі тарифи. Зеленський жартував про Роттердам+, що це несправедлива, корупційна формула. І я теж так думаю. Але прямих обіцянок (щодо зниження тарифів - Ред.) він не давав. Звичайно, що люди десь там у напівнатяках хочуть бачити те, що вони хочуть бачити. Нам потрібно розуміти і пам'ятати про те, що це для людей є проблемою, що вони хочуть зниження тарифів", - сказав чиновник.

ВідеоМова, війна, тарифи: у Зеленського окреслили перші напрямки роботи майбутнього президента

Розвиток та підтримка української мови – один із головних напрямків діяльності нового президента. Про це сьогодні заявив член команди Володимира Зеленського Дмитро Разумков. В інтерв'ю "Українській правді" він також нагадав виборцям, що зниженя тарифів та притягнення до відповідальності корумпованих високопосадовців -  не входить до компетенції президента. Але він цікавитиметься, наскільки обґрунтовані тарифи.  

Мова, війна, тарифи: у Зеленського окреслили перші напрямки роботи майбутнього президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції