Представник президента розповів, чи є підстави говорити про підготовку Росією наступу з Криму

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Представник президента розповів, чи є підстави говорити про підготовку Росією наступу з Криму

uk.wikipedia

За словами Антона Кориневича, Україна має бути готова до всього.

На сьогодні немає підстав говорити про підготовку Росією наступу на Херсонську область. Водночас, спостерігається мілітаризація тимчасово окупованого Криму.

Про це заявив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич під час спільних комітетських слухань у середу, 20 січня, передає "УНІАН".

"Поки що ми не бачимо підстав для того, щоб говорити, що готується якийсь наступ, наприклад, на Херсонську область, щоб заволодіти шлюзами Північно-Кримського каналу. Але ми розуміємо, що, звичайно, Україна має бути готова до всього", - сказав він.

За словами представника президента, спостерігається мілітаризація окупованого Криму.

"Ні для кого не секрет, що Кримський півострів розглядається Російською Федерацією як військова база, як військовий плацдарм для посилення своєї ролі у Середземноморському регіоні, не кажучи вже про Чорне море і про Азовське море", - додав Кориневич.

За його словами, Керченський міст, траса "Таврида" побудовані не для використання кримчанами, а для того, щоб "мати змогу дуже швидко перекидати свої війська на територію тимчасово окупованого півострова".

Нагадаємо:

  • Наприкінці червня 2020 року колишній командувач Збройними силами США в Європі, генерал Бен Годжес попередив про можливий військовий удар Росії на півдні України у вересні під час навчань "Кавказ-2020". Він переконаний, щоб вирішити проблему з питною води в Криму, Росія спробує захопити дамбу в Херсоні. 
  • Такої ж думки дотримується і командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа. За його словами, Україна готується до повномасштабної військової конфронтації.
  • У Кремлі все назвали "абсолютною дурістю" і "штучним нагнітанням антиросійської істерії в Україні".

Експерти попереджають про ймовірність нового вторгнення російської армії в Україну

Експерти попереджають про ймовірність нового вторгнення російської армії в Україну
Наступна публікація