Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Представник президента в Раді пропонує зменшити кількість нардепів

Кількість парламентарів можуть зменшити через зменшення населення України.

Представник президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук переконаний, що потрібно переглянути кількість народних депутатів – у бік зменшення.

"Сьогодні обговорюють кількість депутатів: 450 - це багато чи мало. Є європейські норми представництва. Коли нас було 52 мільйони, то було досить, а коли ми після перепису населення побачимо, що нас 30 мільйонів, то для чого нам 450 депутатів? Тоді ми можемо говорити, що норми уявлення порушені і кількість народних депутатів треба переглянути ", - зазначив Стефанчук в інтерв'ю LB.ua.

Нагадаємо, Верховна Рада не підтримала законопроект Зеленського щодо змін у виборче законодавство з голосування за народних депутатів. Раніше, під час інавгураційної промови, Зеленський закликав нардепів проголосувати за зняття з себе недоторканності та оголосив про розпуск парламенту, указ про що невдовзі з'явився. Дострокові вибори до Ради мають відбутися 21 липня цього року.

Відео Зеленський відреагував на сьогоднішні події у Верховній Раді

Президент у себе на Facebook-сторінці опублікував звернення до українців. Зі словами "старі політики обрали стару систему" повідомив, що парламент провалив законопроект про зміну виборчого законодавства.  

Зеленський відреагував на сьогоднішні події у Верховній Раді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції