Представник України у Тристоронній групі щодо Донбасу пояснив чітку позицію Києва

Безсмертний зазначив, що вона є поліваріантною.

Україна на переговорах Тристоронньої групи щодо Донбасу в Мінську має щодо кожного з питань чітку позицію.

У цьому в інтерв'ю виданню "Апостроф" запевнив представник України в Тристоронньої контактній групі в Мінську Роман Безсмертний.

"По кожному з питань у нас є чітка позиція. Вона є поліваріантною, тобто включає одразу кілька пропозицій. Якщо ми побачимо, що врегульовуються питання безпеки: припиняються обстріли, відбувається відведення озброєнь, верифікуються майданчики, відпрацьовується план взяття кордону під контроль, виводяться іноземні найманці і війська, то ми пропонуємо подальші варіанти. Позиція України сформована, виходячи з міжнародно-правових документів, які регулюють питання виборів, амністії і так далі", - пояснив переговорник.

Водночас, Безмертний констатував, що наразі мінський процес фактично зайшов у "глухий кут".

"Зовнішнє спостереження за таким переговорним процесом насправді дає підстави вважати, що сторони були в глухому куті і не виходили з нього. Тому "зайшли" або "були і не вийшли", - це як міркування про напівпорожньому або наполовину повному склянці. Нажаль, такий сюжет будь-якого переговорного процесу. Шість років йшли дискусії щодо Ірану, десятки років триває діалог щодо Нагірного Карабаху", - зазначив він.

Нагадаємо, що наступна зустріч Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Сході України відбудеться в Мінську 24 лютого. Буде обговорюватися деескалації ситуації, знову буде зроблена спроба врегулювати незручну ситуацію, повернутися до повного і беззастережного припинення вогню.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: