Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Представник уряду у Верховній Раді хоче скласти повноваження

Прем’єр-міністр планує подати у відставку.

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Вадим Денисенко написав заяву про складання повноважень представника Кабінету міністрів у Верховній Раді.

Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Що вважаю головними здобутками? Перш за все допомога у втіленні комунікаційних кампаній із пенсійної та медичної реформ. Особливо хочу відзначити кампанію із доступних ліків. Для мене особливо важливі два закони «Маски-шоу стоп», які вдалося прийняти конституційною більшістю. Дякую всім, хто підтримував, з ким сперечався і з ким шукав компромісів», – зазначив Денисенко.

Написав заяву про складання повноважень представника уряду в Парламенті. Що вважаю головними здобутками? Перш за все...

Опубліковано Vadym Denysenko Понеділок, 20 травня 2019 р.

Нагадаємо, після інавгурації нового президента Володимира Зеленського заявив про свою майбутню відставку прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Його звільнення означає переформатування всього уряду.

ВідеоПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман подає у відставку

Таке голова уряду вирішив, зваживши на інавгураційну промову новообраного президента Володимира Зеленського, який прямо запропонував урядовцям написати заяву про відставку. Посаду голови уряду Володимир Гройсман має намір залишити в середу після чергового засідання Кабінету міністрів.    

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подає у відставку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції