Представників Радбезу ООН кличуть на Донбас, аби обговорити залучення миротворців

Офіційно розгортання миротворчої місії ще не обговорювалося.

Групу постійних представників країн-членів Ради безпеки ООН планують відвезти на Донбас, аби переконати у необхідності операції миротворців. Про це заявив постійний представник України при Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко.

"Це ідея, яка з'явилася буквально недавно: спробувати організувати поїздку на Донбас групи постійних представників країн - членів Ради безпеки, щоб вони переконалися на місці в тому, що це (миротворча операція ООН в Україні - Ред) дійсно Україні потрібно, потрібно світовому співтовариству" , - сказав Єльченко в ефірі "5 каналу".

Також постпред України додав, що до початку переговорів щодо миротворців представники ООН мають відправити до України оціночну місію, яка б на місці підрахувала, скільки необхідно персоналу, військових, тощо.

"Ця ідея (розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі – Ред.) ще офіційно в Раді безпеки не обговорювалася. Йшли пробні контакти, тобто ми намагалися зрозуміти, чому ця ідея сприймається без ентузіазму. Зрозуміло, що є повністю прогнозоване вето Росії. Але крім цього є ще маса інших питань ", - цитує Єльченка "Інтерфакс-Україна".

Представник України в ООН додав, що у понеділок, 11 січня, має переговорити із заступником генсека щодо направлення оціночної місії на територію України.

Як повідомлялося раніше, Україна від 1 січня 2016-го на два найближчі роки стала непостійним членом Ради безпеки ООН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: