Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прем'єр Гончарук написав заяву про відставку - президент Зеленський не відпустив. Хроніка подій

Скандал виник через оприлюднення записів розмови глави уряду з високопосадовцями.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук 17 січня повідомив про те, що написав заяву про відставку і передав її президенту Володимиру Зеленському. Того ж дня стало відомо, що глава держави дав главі уряду "шанс" і поставив низку умов.

15 січня на YouTube-каналі "Как обмануть президента" виклали два аудіозаписи. На них - нібито розмови під час наради в прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Вказано, ніби також записані голоси міністерки фінансів Оксани Маркарової, голови Нацбанку Якова Смолія, першої заступниці голови Нацбанку Катерини Рожкової, заступниці керівника Офісу президента Юлії Ковалів (заперечила, що то була вона). Голоси розмовляли про курс долара, а також інші економічні питання перед зустріччю із президентом Володимиром Зеленським. У розмові лунали образливі характеристики на адресу керівника держави - мовляв, він нічого не тямить в економіці.

Під час засідання фракції увечері 15 січня депутати "Слуги народу" активно обговорювали питання недовіри Гончаруку після оприлюднення скандальних аудіозаписів. Це підтвердила також і депутатка Ірина Верещук. За її словами, було проведено сигнальне голосування про відставку Гончарука, однак вона не розповіла його результати. За даними ЗМІ, за недовіру прем’єру проголосували лише до 20 депутатів "Слуги народу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції