Прем’єр Хорватії вибачився перед українцями за зухвалі заяви президента країни

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прем’єр Хорватії вибачився перед українцями за зухвалі заяви президента країни

Фото: Офіс президента України

Пленкович зазначив, що позиція президента не відповідає позиції всього уряду.

Прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович вибачився перед українцями за скандальну заяву президента країни Зорана Мілановича про те, що Україні не місце в НАТО.

Про це він написав у своєму Twitter.

"Враховуючи те, що в Україні наших солдатів немає, а контингент, який перебуває у Польщі, вже повернувся, я не знаю, яких саме військових має намір вивести президент. Його заява про корупцію в Україні – це не наша позиція, і я від імені уряду прошу вибачення перед українцями за такі вигадки", – написав Пленкович.

Раніше повідомлялося, що президент Хорватії Зоран Міланович виступив проти відправлення хорватських військових до Східної Європи у складі підрозділів НАТО. Крім того, він заявив, що Україні не місце в НАТО, і назвав події Революції Гідності "переворотом".

До того ж, прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович, який у грудні минулого року відвідав Україну з дводенним візитом, натрапив на критику свого президента. Очільник Хорватії Зоран Міланович назвав візит прем’єра на тлі напружених відносин із Росією "звичайнісіньким шарлатанством".

Читайте також:

Наступна публікація