Прем'єр Ізраїлю назвав основні питання, які обговорить із Зеленським

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава уряду Ізраїлю перебуватиме в Україні вперше за останні два десятиліття.

Під час зустрічі в Києві з президентом України Володимиром Зеленським прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу обговорять, зокрема, створення зони вільної торгівлі та пенсійну угоду між країнами.

Про це повідомляє канцелярія глави уряду Ізраїлю.

"Зараз я вирушаю з важливим візитом до України на запрошення нового президента Зеленського. У нас є сотні тисяч громадян Ізраїлю, які приїхали з України, які є живою ланкою між двома країнами, і наші відносини посилюються. Я обговорюватиму з президентом створення зони вільної торгівлі, пенсійну угоду та низку інших питань, які ще більше зміцнять чудові відносини між двома країнами", - сказав Нетаньягу.

Переговори двох президентів відбудуться в понеділок, 19 серпня. Вони також візьмуть участь у жалобних заходах з ушанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру.

Це перший візит прем'єра Ізраїлю до України за останні два десятиліття.

Відео Україна та Ізраїль домовились про полегшення процедури перетину кордону для громадян обох країн

Кожному двадцятому українському туристу торік відмовляли у в'їзді в Ізраїль. А в першому півріччі ця цифра зросла ще більше. Україна, своєю чергою, частіше не пускала ізраїльських громадян. І це, попри безвіз, який діє між країнами ще з 2010 року. Невдовзі, обіцяють у МВС обох країн, ситуація з перетином кордону поліпшиться.  

Україна та Ізраїль домовились про полегшення процедури перетину кордону для громадян обох країн

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції